21874 Blombord, teak/string, 50-tal, längd 86 cm
Blombord, låda i teakfanér, sarger och ben i svartlackerad string, ca 1950-tal
Längd 86 cm
Bredd 24 cm
Höjd 64 cm
- Condition:Bruksslitage, ett hörn med lagning
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |