21707 Georg Jensen, årsskedar, 8 st, förgyllt silver, med askar
Georg Jensen, årsskedar, förgyllt silver, dekor av emalj, 8 st, med askar, skedarnas vikt 362 gram
- Condition:Visst hanteringsslitage
Estimate | 1,800 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |