21889 Stolar, 5 st, formpressad teakfanér, stålben, Danmark
Stolar, 5 st, formpressad teakfanér, stålben, märkta Made in Denmark, ca 1960-tal, sitthöjd 45 cm, rygghöjd 78 cm
- Condition:Bruksslitage
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |