24656 Eva Jancke-Björk, vas, stengods, Bo Fajans, höjd 16,5 cm
Eva Jancke-Björk, vas, grönglaserat stengods, påklippt dekor av ödla, ca 1930/40-tal, Bo Fajans, djupstämplad, märkt 3221/-32, höjd 16,5 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |