24375 Karl-Erik "Ledde" Lundberg, olja på pannå, signerad, 55x46 cm
Karl-Erik "Ledde" Lundberg, olja på pannå, signerad, mått med ram ca 55 x 46 cm
Estimate | 500 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |