24787 Tora Vega Holmström, olja på pannå, signerad, 54x46 cm
Tora Vega Holmström, olja på pannå, "Kåseberga Backar", signerad, mått med ram ca 54 x 46 cm
- Provenance:Från hemmet av Ebbe Jönsson, känd samlare av bl. a. Tora Vega Holmström. Bidragande bland annat till Birgit Rausings bok om Holmström.
Estimate | 3,000 - 3,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 430 SEK |
*Droit de Suite applies |