24992 Gösta Lindqvist, grafiska blad, 2 st, signerade, 62x52 cm och mindre
Gösta Lindqvist, grafiska blad, 2 st, signerade
Färgträsnitt, upplaga om 110 ex, signerad, mått med ram ca 42 x 51 cm
Färglitografi, numrerade 5/400, signerad, mått med ram ca 62 x 52 cm
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |