24972 Lisa Larson, tekoppar med fat, 4 delar, "Matilda", Gustavsberg
Lisa Larson, tekoppar med fat, 4 delar, "Matilda", Gustavsberg, kopparnas höjd 7 cm, fatens diameter 15,5 cm
- Condition:Hårdare bruksslitage, en kopp med undernagg
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |