24868 Ove Olson, färglitografi, "Moulin Rouge", signerad, numrerad 245/260
Ove Olson, färglitografi, "Moulin Rouge", signerad, numrerad 245/260, 75x67 cm med ram
- Condition:Passepartout med fläckar
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |