21697 Gabriel Burmeister, vas, 1900-talets första hälft, höjd 16,5 cm
Gabriel Burmeister, vas, 1900-talets första hälft, höjd ca 16,5 cm
- Condition:Mynning med två nagg
Estimate | 250 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |