23211 Kamera, Nikon L35 AF, 35 mm, 1983, i förpackning
Kamera, Nikon L35 AF, 35 mm, ca 1983, kommer i originalförpackning med original bärväska och instruktionshäften
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage, förpackning med mindre skador
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |