20708 Kodak, bälgkameror, 2 st, bl a No. 1 Junior
Kodak, bälgkameror, 2 st, bl. a. No. 1 Junior
Kodak, No. 1A, ca 1910-tal
Kodak, No. 1 "Kodak Junior", ca 1910-tal
- Condition:Ej funktionstestade, åldersrelaterat bruksslitage
Estimate | 700 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |