21030 Pentax, Z-1p, systemkamera, 16-45 mm 1:4, 28-70 mm 1:2.8
Pentax, Z-1p, systemkamera, Pentax DA 16-45 mm 1:4, Pentax FA 28-70 mm 1:2.8 AL, ca 1990-tal
Kamerahus; 7019350
16-45 mm; 5532013
28-70 mm; 3059719
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |