20714 Voigtländer, 4 st, bl a Vitomatic 1, Vito CLR, 60-tal
4 st Voigtländer, bl. a. Vitomatic 1, Vito CLR, ca 1950/60-tal
Voigtländer Vitomatic 1, ca 1960-1963, i väska
Voigtländer Vito C, ca 1960-1967
Voigtländer Vitomatic 2, ca 1963-1965, i väska
Voigtländer Vito CLR, ca 1965-1969 i väska
- Condition:Ej funktionstestade, bruksslitage
Estimate | 250 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |