31891 Bälgkamera, Contessa Nettel, Picolette, 20-tal, Tyskland
Bälgkamera, Contessa Nettel, Picolette, ca 1920-tal, Tyskland, kommer i original bärväska i svart konstläder
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage, skav
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |