23418 Skål, "Honfleur", Lalique, Frankrike, Ø 27,5 cm
Skål, "Honfleur", glas, delvis matterat, Lalique, Frankrike, diameter ca 27,5 cm, höjd ca 5 cm
- Condition:Ett antal mindre nagg längs kant, bottenrepor
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |