23412 Skolaffisch, religös, 1900-tal, 72x92 cm
Skolaffisch, religös, "Jesus välsignar barn", 1900-talets första hälft, mått ca 72 x 92 cm
- Condition:Smuts, fläckar, släppt något i ovankant
Estimate | 150 - 200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |