23344 Tissot, Visodate Seastar, 34,5 mm, guldpläterad, 1962
Herrarmbandsur, Tissot Visodate Seastar, ca 34,5 mm exkl. krona (39,5 mm "lug-to-lug"), ca 1962, guldpläterad, skruvboett, manuellt urverk, kaliber Tissot 27B-621, plexiglas, ej signerad krona, brunt läderband (ej original)
- Condition:Tillsynes fungerande, bruksslitage
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |