23207 Stig Espe Olson, olja på duk, signerad, 46,5x38,5 cm
Stig Espe Olson, olja på duk, motiv med Höganäskrus, signerad, mått med ram ca 46,5 x 38,5 cm
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |