24896 Barnspis, Husqvarna, No. 2, gjutjärn, tidigt 1900-tal, bredd 37 cm
Barnspis, Husqvarna, No. 2, gjutjärn, luckor med reliefdekor, tidigt 1900-tal, bredd ca 37 cm
- Condition:Bruksslitage, smuts, skav
Estimate | 1,800 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |