23338 Fotogenlampa, majolika, jugend, Matadorbrenner, höjd 64 cm
Fotogenlampa, majolika, jugend, bemålad kupa, Matadorbrenner, sannolikt kompletterad med ovandel från annan lampa, höjd ca 64 cm
- Condition:Krackelyr, nagg
Estimate | 700 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 550 SEK |