30593 Systemkamera, Olympus, OM-30, två objektiv, väska, 80-tal, Japan

30593a_8dc61378f33acbc_med.jpeg
  • 30593a_8dc61378f33acbc_sm.jpeg
  • 30593b_8dc61379063a3c4_sm.jpeg
  • 30593c_8dc6137915ff4a7_sm.jpeg
  • 30593d_8dc61379427f98b_sm.jpeg
  • 30593e_8dc613795775ef0_sm.jpeg
  • 30593f_8dc613796aef55c_sm.jpeg
  • 30593g_8dc613797faef55_sm.jpeg
  • 30593h_8dc6137990f7616_sm.jpeg

Systemkamera, Olympus OM-30, Optik; Olympus Zuiko Auto-S 50 mm 1:1.8, Soligor C/O Zoom+Macro 80-200 mm 1:4.5, båda objektiv med skylight-filter, kommer med modern Hama-kameraväska samt bruksanvisning, ca 1980-tal, Japan

  • Condition:Ej funktionstestad, visst bruksslitage

Estimate500 - 600 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)220 SEK