21864 Däckstol, trä, 1900-tal
Däckstol/solstol, bemålat trä, 1900-talets första hälft
Höjd 83 cm
Sitthöjd 37 cm
- Skick:Trä med rötskador, främst kring ryggens övre del
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |