21697 Gabriel Burmeister, vas, 1900-talets första hälft, höjd 16,5 cm
Gabriel Burmeister, vas, 1900-talets första hälft, höjd ca 16,5 cm
- Skick:Mynning med två nagg
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |