21699 Roland K Nilsson, färglitografi, 65/250, signerad, 51x71 cm
Roland K Nilsson, färglitografi, signerad, numrerad 65/250, mått med ram ca 51 x 71 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |
Roland K Nilsson (1942-) Sverige
Svensk målare, grafiker och skuptör. Född 1942. Har ibland, lite skämtsamt, kallats "Skånes Matisse".