23095 Certina, 34 mm, 18k guld, 80/90-tal

23095a_8db1b27ee2ea7d0_med.jpeg
  • 23095a_8db1b27ee2ea7d0_sm.jpeg
  • 23095b_8db1b27f663d71a_sm.jpeg
  • 23095c_8db1b27f43de6ab_sm.jpeg
  • 23095d_8db1b27f63892c2_sm.jpeg

Herrarmbandsur, Certina, referens EOL 115.9299, ca 33,5 mm exkl. krona (39 mm lug-to-lug), ca 1980/90-tal, 18k guld, quartz, plexiglas, signerad krona, band saknas, bruttovikt 21,7 gram

  • Skick:Ej fungerande, ej testad med nytt batteri. Smärre bruksslitage, glas med mindre repor
  • Storlek:33,5 mm exkl. krona

Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)180 SEK