21779 Kameror, 3 st, bl a Zeiss-Ikon, Kodak
Kameror, 3 st, bl a Zeiss-Ikon, Kodak
Zeiss-Ikon Nettar, 1950-tal
Bilora Bella 66, 1950/60-tal
Kodak Vestpocket Autographic, "Soldier's Camera", 1920-tal
- Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage
Värdering | 700 - 750 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |