23259 Personsökare, 15 st, brandkåren, Tele Courier, 1970-tal
Personsökare, 15 st, brandkåren, Tele Courier, 1970-tal
- Skick:Bruksslitage, ej funktionstestade
- Proveniens:Hörby Brandkår, 1974
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |