23276 Oidentifierad konstnär, olja på duk, "Från Funäsdalen", signerad Thord -62
Oidentifierad konstnär, olja på duk, "Från Funäsdalen", signerad Thord -62, 73x62 cm med ram
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |