23417 Staffan Englesson, ljusstakar, 6 st, höjd 18,5 cm och mindre
Staffan Englesson, ljusstakar, 6 st, kromad metall och mässing, tre olika höjder, ca 18,5 cm och mindre
- Skick:Bruksslitage, repor
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |