24580 Uno Stallarholm, etsning, 24/50, signerad, 34x45 cm
Uno Stallarholm, etsning, signerad, numrerad 24/50, mått ca 34 x 45 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |