24790 Brita af Klercker, färglitografi, 222/300, signerad, 64x50 cm
Brita af Klercker, färglitografi, signerad, numrerad 222/300, mått med ram ca 64 x 50 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |