23338 Fotogenlampa, majolika, jugend, Matadorbrenner, höjd 64 cm
Fotogenlampa, majolika, jugend, bemålad kupa, Matadorbrenner, sannolikt kompletterad med ovandel från annan lampa, höjd ca 64 cm
- Skick:Krackelyr, nagg
Värdering | 700 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 550 SEK |