29849 Konica, FT-1 Motor, systemkamera, med optik/tillbehör, 80-tal, Japan
Konica FT-1 Motor, systemkamera, 35 mm, optik; Soligor 200 mm/1:3.5, Sigma Standard-Zoom 35-70 mm/1:2.8-4, blixt; Konica X-24, väska; Proline, ca 1980-tal, Japan
Kamerahus; 389833
200 mm; 17115525
35-70 mm; 772303
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, blixt med tejpad batterilucka
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |