25667 Kopp och fat, porslin, Kina, 17/1800-tal

Kopp och fat, porslin, Kina, 17/1800-tal
  • Kopp och fat, porslin, Kina, 17/1800-tal

Kopp och fat, porslin, dekor i underglasyrblått föreställande flodlandskap, Kina, ca 17/1800-tal, diameter kopp ca 10,5 cm, diameter fat ca 15 cm

  • Condition:Lagning

Estimate300 - 400 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)270 SEK

© Software Copyright 2025 Skeleton. All rights reserved.