45197 Böcker, 33 st, F1, Rally, Bilsport

Böcker, 33 st, om F1, Rally, Bilsport, bl. a. "Årets Bilsport" ca 1960-1990-tal
- Condition:Bruksslitage
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |