45194 Ljusstakar, ett par, furu, höjd 20 cm

Ljusstakar för blockljus, ett par, svarvad furu, signerade "GS", höjd 20 cm, ljus medföljer
- Condition:Bruksslitage
| Estimate | 200 - 250 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 220 SEK |