45433 Armbandsur, Eterna, 29 mm, rostfritt stål, 1940-tal

Armbandsur, Eterna, ca 29 mm exkl. krona, rostfritt stål, skruvad boett, ca 1940-tal
- Condition:Ej fungerande, lösa delar till balansen, bruks- och åldersrelaterat slitage, minutvisare med bortfall av lysmassa
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 180 SEK |