45754 Björn Wiinblad, ljusstake, signerad, höjd 30 cm

Björn Wiinblad, egen verkstad, ljusstake i form av ryttare på häst, glaserat lergods, signerad, daterad -66, höjd 30 cm
| Estimate | 4,000 - 5,000 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 330 SEK |