45643 Bokhylla, funkis, bemålat trä, bredd 130 cm

Bokhylla, funkis, bemålat trä, bredd 130 cm
  • Bokhylla, funkis, bemålat trä, bredd 130 cm

Bokhylla med skåpsdel, funkis, sannolikt björk, ca 1930/40-tal, senare renoverad och målad grå

Bredd 130 cm

Djup 26 cm

Höjd 85 cm

  • Condition:Bruksslitage, mindre skav

Estimate500 - 600 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK