45643 Bokhylla, funkis, bemålat trä, bredd 130 cm

Bokhylla med skåpsdel, funkis, sannolikt björk, ca 1930/40-tal, senare renoverad och målad grå
Bredd 130 cm
Djup 26 cm
Höjd 85 cm
- Condition:Bruksslitage, mindre skav
| Estimate | 500 - 600 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |