45424 Drinkskedar, 12 st, 1800-tal, nysilver, M&T.B, Danmark

Drinkskedar i nysilver, 12 st, 1800-talets slut, Madsen & T. Baagøe, Köpenhamn, Danmark, längd 12,5 cm
- Condition:Bruksslitage, silversvärta
| Estimate | 200 - 250 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 220 SEK |