45387 Eskil Skans, olja på pannå, signerad, 59x52 cm

Eskil Skans, olja på pannå, signerad, 59 x 52 cm med ram
- Condition:Sitter något löst i ram
| Estimate | 200 - 250 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 270 SEK |