45753 Inkeri Leivo, servis, 88 delar, "Arctica", Arabia

Inkeri Leivo, Mat-, kaffe- och teservis, 88 delar, varav 12+12+12+12 st matservis, 6 st tekoppar med fat, 11 st kaffekoppar med fat, samt diverse extra fat och serveringsdelar, "Arctica", Arabia
- Condition:Enstaka nagg finns, hårt bruksslitage med bestickmärken
| Estimate | 800 - 1,000 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |