45753 Inkeri Leivo, servis, 88 delar, "Arctica", Arabia

Inkeri Leivo, servis, 88 delar, "Arctica", Arabia
  • Inkeri Leivo, servis, 88 delar, "Arctica", Arabia

Inkeri Leivo, Mat-, kaffe- och teservis, 88 delar, varav 12+12+12+12 st matservis, 6 st tekoppar med fat, 11 st kaffekoppar med fat, samt diverse extra fat och serveringsdelar, "Arctica", Arabia

  • Condition:Enstaka nagg finns, hårt bruksslitage med bestickmärken

Estimate800 - 1,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK