45481 Kaffeservis, 22 delar, "Blå Blom", Gustavsberg

Kaffeservis, 22 delar, "Blå Blom", Gustavsberg
6 st kaffekoppar
7 st kaffefat
7 st assietter
Sockerskål och gräddkanna
- Condition:Bruksslitage, ställvis hårdare, smuts, två kaffefat med små nagg
| Estimate | 250 - 300 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 430 SEK |