45480 Kaffeservisdelar, 21 st, "Golden Sun", B&G

Kaffeservisdelar, 21 st, "Golden Sun", Bing & Gröndahl, Danmark
8 st kaffekoppar, höjd 8 cm
9 st kaffefat, diameter 14 cm
4 st assietter, diameter 17 cm
- Condition:Hårt bruksslitage, slitage på gulddekor, ett kaffefat med nagg, två kaffefat med spricka
| Estimate | 600 - 800 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 430 SEK |