45480 Kaffeservisdelar, 21 st, "Golden Sun", B&G

Kaffeservisdelar, 21 st, "Golden Sun", B&G
  • Kaffeservisdelar, 21 st, "Golden Sun", B&G

Kaffeservisdelar, 21 st, "Golden Sun", Bing & Gröndahl, Danmark

8 st kaffekoppar, höjd 8 cm

9 st kaffefat, diameter 14 cm

4 st assietter, diameter 17 cm

  • Condition:Hårt bruksslitage, slitage på gulddekor, ett kaffefat med nagg, två kaffefat med spricka

Estimate600 - 800 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)430 SEK