45629 Karmstol, ek/textil, 50/60-tal

Karmstol, stomme i ek, sits och rygg senare omklädda med i blå textil, ca 1950/60-tal
Höjd 76 cm
Sitthöjd 44 cm
Bredd 56 cm
- Condition:Bruksslitage
| Estimate | 250 - 300 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |