45707 Karmstolar, Bauhaus, stålrör, trä och rotting, Italien

Karmstolar, Bauhaus, kromade stålrör, vitlackerat trä och flätad rotting, ca 1990-tal, Italien
Höjd 81 cm
Höjd 46 cm
Bredd 60 cm
- Condition:Bruksslitage, skav, fläckar, två stolar med nedsutten sits
| Estimate | 500 - 600 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |