45707 Karmstolar, Bauhaus, stålrör, trä och rotting, Italien

Karmstolar, Bauhaus, stålrör, trä och rotting, Italien
  • Karmstolar, Bauhaus, stålrör, trä och rotting, Italien

Karmstolar, Bauhaus, kromade stålrör, vitlackerat trä och flätad rotting, ca 1990-tal, Italien

Höjd 81 cm

Höjd 46 cm

Bredd 60 cm

  • Condition:Bruksslitage, skav, fläckar, två stolar med nedsutten sits

Estimate500 - 600 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK