45711 Mat- och kaffeservis, 88 delar, Scherzer

Mat- och kaffeservis, 88 delar, Scherzer
- Condition:Nagg förekommer, slitage på gulddekor
| Estimate | 600 - 800 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |