45537 Matbord, teak, 60-tal, VV Möbler, Spöttrup, Danmark

Matbord, teak, 60-tal, VV Möbler, Spöttrup, Danmark
  • Matbord, teak, 60-tal, VV Möbler, Spöttrup, Danmark

Matbord, teakfanér, centrummonterade ben ca 1960-tal, VV Møbler, Spøttrup, Danmark, brännmärkt, 100-198 cm

Diameter 100 cm

2 st Iläggsskivor á 49 cm

Höjd 71 cm

  • Condition:Bruksslitage

Estimate4,000 - 5,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK