45563 Matservis, 51 delar, Karlskrona

Matservis, 51 delar, Karlskrona
- Condition:Nagg och slitage på gulddekor förekommer
| Estimate | 500 - 600 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |